Jesteś tutaj: Ogłoszenia / Praca w IEn

Praca w IEn

Programista C#/.NET

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy nad dużymi, komercyjnymi projektami programistycznymi
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Dobra  znajomość WPF lub WinForms
  • Umiejętności projektowania i programowania zorientowanego obiektowego,
  • Znajomość SQL oraz doświadczenie w pracy z popularnymi bazami danych (MS SQL Server)
  • Dbałość o tworzony kod
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Świadectwo kwalifikacyjne grupy I do 1 KV w zakresie eksploatacji
  • Znajomość CODESYS, LABVIEW
  • Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów ochrony przeciwporażeniowych
  • Znajomość podstawowa programowania sterowników PLC
  • Dobra organizacja pracy
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywność
  • Dyspozycyjność

Opis stanowiska:

  • Praca nad projektami badawczymi i przemysłowymi z branży energetyki,
  • Opracowywanie oprogramowania diagnostycznego dla procesów energetycznych,
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej,
  • Wspieranie zespołu w zadaniach nadzorowania infrastruktury sprzętowej i programowej Instytutu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności,
  • Przyjazna atmosfera pracy i stabilne zatrudnienie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki
Zakład Procesów Cieplnych
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 36

e-mail: rekrutacja@ien.com.pl

Technik/Inżynier infrastruktury/wsparcia technicznego

Instytut Energetyki Instytut Badawczy

poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Główne miejsce pracy: Warszawa (dwie lokalizacje)

  • Praca w laboratoriach Zakładu Procesów Cieplnych w Instytucie Energetyki na stanowisku technika/inżyniera infrastruktury/wsparcia technicznego
  • Obsługa instalacji do przygotowywania paliw stałych do badań wraz z okresową pracą fizyczną przy suszeniu/rozdrabianiu/mieleniu paliw i przesiewaniu pyłów
  • Obsługa wagosuszarek, młynków oraz wstrząsarek laboratoryjnych
  • Nadzór, koordynacja oraz bieżące usuwanie usterek w ww. instalacjach
  • Dokonywanie usprawnień w ww. instalacjach

Wymagania stawiane pracownikowi:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne
  • Praktyka na podobnym stanowisku pracy min. 3 lata
  • Umiejętności obsługi szaf sterowniczych oraz urządzeń ww. instalacji
  • Dyspozycyjność, delegacje krajowe w branży Przemysłu Energetycznego
  • Otwartość na nowe wyzwania

Dodatkowe punkty otrzymasz za:

  • Prawo jazdy kategorii B
  • Uprawnienia do używania wózków widłowych
  • Uprawnienia SEP grupy I i II
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji ruchowych

Oferujemy:

  • Szkolenie z obsługi ww. instalacji
  • Dobre wynagrodzenie,
  • Przyjazną atmosferę pracy

e-mail: slawomir.kakietek@ien.com.pl

W skład aplikacji powinno wejść CV wraz z listem motywacyjnym.

Metrolog

Laboratorium Aparatury Pomiarowej Instytutu Energetyki

zatrudni na stanowisko metrologa.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie techniczne lub wyższe techniczne, preferowane elektryczne, elektroniczne (automatyk),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej czytania dokumentacji,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD oraz EXCEL),
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole,
  • czynne prawo jazdy i posiadanie własnego samochodu będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie zawodowe laboratoryjne, w tym znajomość zagadnień dotyczących pomiaru ciśnienia i temperatury będzie dodatkowym atutem.

  • wykonywanie pomiarów w zakresie temperatury i ciśnienia w laboratorium i poza nim na liniach technologicznych u klienta,
  • opracowywanie i analiza wyników.

Oferujemy:

  • ciekawą, kreatywną i stabilną pracę w młodym zespole,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

Laboratorium Aparatury Pomiarowej

e-mail: roman.witkowski@ien.com.pl

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.