Jesteś tutaj: Ogłoszenia / Praca w IEn

Praca w IEn

Asystent naukowo-badawczy w specjalności obliczeniowa mechanika płynów (CFD)
Research assistant in the specialization of computational fluid mechanics (CFD)

AD

Praca na stanowisku metrologa.

Laboratorium Aparatury Pomiarowej Instytutu Energetyki zatrudni na stanowisko metrologa.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane automatyk, elektryk, elektronik, informatyk,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD oraz EXCEL),
  • znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji, znajomość na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, dobra organizacja pracy, umiejętności manualne,
  • czynne prawo jazdy,
  • posiadanie własnego samochodu z możliwością podpisania umowy o używanie samochodu osobowego pracownika do celów służbowych,
  • doświadczenie zawodowe w pracy w serwisie urządzeń lub w utrzymaniu ruchu linii produkcyjnych, w tym znajomość zagadnień dotyczących automatyki, sterowania, chłodnictwa, wentylacji będzie dodatkowym atutem.

Opis stanowiska:

  • wykonywanie pomiarów w zakresie temperatury, wilgotności, ciśnienia, wielkości elektrycznych (napięcie, prąd, rezystancja) w laboratorium i poza nim (realizacja na miejscu u użytkownika, wyjazdy służbowe)
  • opracowywanie i analiza wyników pomiarowych,
  • sporządzanie raportów.

Oferujemy:

  • ciekawą, kreatywną i stabilną pracę,
  • stabilne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności
    i doświadczenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Energetyki w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego           i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych               w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki Instytut Badawczy
Laboratorium Aparatury Pomiarowej
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 36

e-mail: roman.witkowski@ien.com.pl

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.