Laboratorium Aparatury Pomiarowej Instytutu Energetyki zatrudni na stanowisko młodszego metrologa w laboratorium wzorcującym.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowany profil: elektryk, elektronik, automatyk, mechatronik
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (WORD oraz EXCEL),
  • odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie czytania dokumentacji, znajomość na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem,
  • samodzielność, komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy, umiejętności manualne, chęć do pracy i nauki nowych rzeczy,
  • czynne prawo jazdy,

Opis stanowiska:

nazwa stanowiska – młodszy metrolog w laboratorium wzorcującym
(siedziba Warszawa ul. Augustówka 36)

  • wykonywanie pomiarów w zakresie wielkości fizycznych: temperatura, wilgotność względna, ciśnienie, wielkości elektryczne (napięcie, prąd, rezystancja, moc) w laboratorium w stałej siedzibie i poza nim (realizacja na miejscu u użytkownika, wyjazdy służbowe )
  • opracowywanie i analiza otrzymanych wyników pomiarowych,
  • sporządzanie raportów z pomiarów.

Oferujemy:

  • ciekawą  i stabilną pracę,
  • darmowy parking,
  • paczki świąteczne dla dzieci,
  • elastyczny czas pracy.
  • stabilne wynagrodzenie (stała pensja + premia)
  • możliwość poszerzania wiedzy i zdobywania dodatkowych umiejętności
    i doświadczenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Instytut Energetyki w zakresie obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)"

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:

Instytut Energetyki - Instytut Badawczy
Laboratorium Aparatury Pomiarowej
02-981 Warszawa, ul. Augustówka 36

Inne informacje: Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Używamy ciasteczek