Kontakt

Laboratorium Urządzeń Rozdzielczych

Sekretariat
01-330 Warszawa
ul. Mory 8, budynek C
tel./fax.: 22 836 73 35
danuta.prokurat@ien.com.pl

Kierownik Laboratorium, Kierownik ds. Jakości
mgr inż. Lidia Gruza
tel.: 604 886 438
tel./fax.: 22 836 73 35
lidia.gruza@ien.com.pl

Z-ca Kierownika Laboratorium, Kierownik ds. Technicznych
dr inż. Stanisław Maziarz
tel.: 600 359 022
tel./fax.: 22 836 73 35
stanislaw.maziarz@ien.com.pl

Z-ca Kierownika Laboratorium
dr inż. Waldemar Chmielak
tel.: 797 905 333
waldemar.chmielak@ien.com.pl

 

Zbigniew Jarzębowski
tel.: 797 905 151
zbigniew.jarzebowski@ien.com.pl

mgr inż. Tomasz Kaczmarczyk
tel.: 797 905 290
tomasz.kaczmarczyk@ien.com.pl

mgr inż. Karol Karczmarczyk
tel.: 797 905 126
karol.karczmarczyk@ien.com.pl

Robert Paczkowski
tel.: 797 905 347
robert.paczkowski@ien.com.pl

inż. Zbigniew Piątek
tel.: 797 905 237
zbigniew.piatek@ien.com.pl

mgr inż. Janusz Pietraszak
tel.: 797 905 268
janusz.pietraszak@ien.com.pl

Danuta Prokurat
tel.: 797 905 294
danuta.prokurat@ien.com.pl

Maciej Wojtkowski
tel.: 797 905 209
maciej.wojtkowski@ien.com.pl